Naše nabídka

Nabízíme široké spektrum poradenských služeb a zajímavé vzdělávací programy pro velké firmy, malé podniky, veřejnou správu (školy, zdravotnická zařízení i úřady) i jednotlivce.

Možná se ptáte, proč do toho jít právě s námi...?

Když se na totéž ptáme našich dlouholetých klientů, odpovídají, že:

  • upřednostňují náš individuální přístup, ve kterém s každým klientem nejpve potkáme a detailně odborně vyhodnotíme jeho skutečné potřeby a nároky, přesně je popsali, pojmenovali...

 

  • oceňují, že jsme za všech okolností féroví a také, že i my se učíme. Když něco neumíme a nedokážeme, řekneme to. Učíme se totiž stejně jako Vy. Smile

 

  • jsme flexibilní, rychlí a komunikativní. Wink Otevřeně komunikujeme a máme rádi zpětnou vazbu. Hodnocení programu provádíme společně s Vámi.

 

  • šetříme náklady a v dlouhodobém pohledu vždy více získáte...( např. vybudujete si náskok a udržíte si jej před svou konkurencí... efektivním vzděláváním dokážete lidi stmelit ve skutečný tým, který napře Váš znásobený potenciál žádoucím směrem a to se projeví mimo jiné tím, že se vaši manažeři naučí přenášet proklientké chování i na své podřízené a sdílet společné firemní hodnoty). Přidanou hodnotou pro naše klienty je i neplacená služba telefonické a emailové konzultace.

 

  • jsme praktici a neděláme jen "přednášky". Máme v praxi ověřeno a odzkoušeno, že i vzdělávání může být zábavným a příjemným rozvojem.


Chcete také sami sebe lépe poznat a díky tomu uspět v současném světě? - Vyberte si z nabídky našich seminářů a připojte se do naší rodiny:-)

Pokud jste nenašli to co právě nyní potřebujete, prosím kontaktujte nás a my vytvoříme akce "šité na míru" pouze Vám.